Banánovo – datlová tyčinka s kokosem 55 g

Vybíráte taky někdy hlavně očima? Jestli ano, určitě se vám bude líbit tahle kokosem zasněžená tyčinka. No jo! Jenže u skvělého vzhledu to nezůstane, ona taky výborně chutná!

 

V čem tyčinka vyniká?

Je bez přidaného cukru a je nutričně vyvážená.
Je BEZLEPKOVÁ! Je tedy vhodná i pro celiaky.
Obsahuje syrovátkový protein.
Ideální k dopolední svačině nebo na výlet či při sportu.

Banánovo – datlová tyčinka s kokosem 55 g

Banánovo-datlovou tyčinku vyrábíme pouze z pěti surovin a jako základ jsme použili datle a banán, které nejsou doslazované ani sířené. O datlích se v Bibli a Koránu píše jako o pokrmu moudrých a svatých a odjakživa sloužily jako hlavní potravina pro beduíny a pouštní karavany. Banány vám zase doplní potřebný draslík. Věděli jste, že plod banánu byl pravděpodobně prvním cíleně pěstovaným ovocem? Banány jsou dokonce znázorněny i v egyptských hieroglyfech a překlad starého názvu doslova znamená „plody mudrců“. Přibalte tyčinku dětem do školy nebo si ji vychutnejte během výletu na kole.

Složení: 38 % datle sušené, 37 % banán sušený, 15 % kokos, 8 % SYROVÁTKOVÝ PROTEIN (denaturovaný SYROVÁTKOVÝ KONCENTRÁT, SÓJOVÝ LECITIN), 2 % kakao.
Alergeny: Obsahuje sóju, mléko a výrobky z něj.
Nutriční hodnoty na 100 g potraviny: energetická hodnota 1661 kJ, tuky 11 g, z toho nasycené mastné kyseliny 9,3 g, sacharidy 59 g, z toho cukry 36 g, vláknina 9,6 g, bílkoviny 10 g, sůl 0,08 g.
Skladujte v suchu. Chraňte před přímým slunečním zářením.
Země původu: Česká republika