Bezlepkový jáhlový knedlík 500 g

Máte rádi knedlíky? Nebaví vás pořád dokola střídat bramborový s houskovým? Tento knedlík je řešením právě pro vás.

 

V čem knedlík vyniká?

Je BEZLEPKOVÝ! Je tedy vhodný i pro celiaky.
Je skvělou alternativou běžných knedlíků!
Skvěle se hodí k omáčkám, masovým i bezmasým jídlům, dokonce i ke sladkým variacím, například s mákem.
4 porce v jednom balení.

Bezlepkový jáhlový knedlík 500 g

Tato netradiční varianta knedlíku je vhodná nejen pro osoby dodržující bezlepkovou dietu, ale také pro vegetariány a vegany, neboť neobsahuje žádný lepek ani živočišné produkty. Knedlík svým tvarem a vzhledem připomíná běžný bramborový knedlík, jeho využití je však značně rozmanitější. Svou chutí a strukturou není omezen pouze na využití k masu a zelí či špenátu jako klasický bramborový knedlík, ale také jako alternativa knedlíku houskového k nejrůznějším typům omáček, gulášů nebo také s vejcem. Mimo to, lze jáhlový knedlík využít také k přípravě sladkých pokrmů. Kreativitě se meze nekladou. Inspirujte se Peblo recepty a vyberte si nutričně vyváženou kombinaci, která je šitá na míru přímo vám a vašim chuťovým preferencím.

 

Složení: 74 % jáhly vařené (voda, 25 % jáhly, sůl), kukuřičná krupice instantní, škrob bramborový.
Alergeny: Neobsahuje alergeny.
Nutriční hodnoty na 100 g výrobku: Energetická hodnota: 683 kJ / Tuky: 0,8 g, z toho nasycené mastné kyseliny: 0 g / Sacharidy: 34 g, z toho cukry: 0,2 g / Vláknina: 1,2 g / Bílkoviny: 4,0 g / Sůl: 0,77 g.
Skladování: Skladujte při teplotě 1 °C až 4 °C. Po otevření ihned spotřebujte.
Země původu: Česká republika
Doporučený způsob ohřevu: V mikrovlnné troubě: Knedlík nakrájený na plátky vložíme do mikrotenového sáčku, přidáme pár kapek vody a ohříváme 1 min na 700 W. V hrnci: Část balení - plátky knedlíku ohříváme 2-3 min v páře. Celé balení - knedlík v obalu vložíme na 5-10 min do horké vodní lázně, poté jej nakrájíme na plátky. Doba ohřevu se může lišit dle použitého zařízení.