Celozrnné krekry žitné 200 g

Mít doma pořád čerstvý chléb není jen tak, mít ale ve spíži tyhle trvanlivé krekry? To je naprostá hračka a hlavně jsou skvělé, když chléb dojde nebo potřebujete něco na cestu, co dlouho vydrží.

 

V čem krekry vynikají?

Jsou pečeny z celozrnné žitné mouky, díky které mají vysoký obsah vlákniny.
Obsahují lněná a slunečnicová semínka a tím pádem i zdraví prospěšné tuky.
Mají příjemnou oříškovou chuť a skvěle doplní svačinu nebo večeři.
Ideální jako alternativa pečiva.

Celozrnné krekry žitné 200 g

Víme, že žitná mouka je nutričně hodnotnější než klasická pšeničná, proto jsme v případě těchto krekrů sáhli právě po ní. Krekry se tak stávají bohatým zdrojem vlákniny, který vás dobře zasytí. Slunečnicová a lněná semínka navíc krekry obohatí o zdraví prospěšné nenasycené mastné kyseliny. Zkuste své hosty překvapit netradiční variantou obloženého chlebíčku a vyměňte běžné pečivo za křehký žitný krekr. Nejen, že jim dopřejete jedinečný křupavý zážitek, ale také je možná potěšíte zdravější a netradiční alternativou občerstvení. Pokud sháníte něco malého na zahnání hladu s sebou do kabelky nebo batohu, určitě vás potěší skladné balení.

Složení: 66 % MOUKA ŽITNÁ CELOZRNNÁ, slunečnicové semínko, len hnědý, olej řepkový, sůl, kypřicí prášek.
Alergeny: Obsahuje lepek.
Nutriční hodnoty na 100 g potraviny: energetická hodnota 1727 kJ, tuky 17 g, z toho nasycené mastné kyseliny 1,2 g, sacharidy 45 g, z toho cukry 0,6 g, vláknina 14 g, bílkoviny 15 g, sůl 1,8 g.
Skladujte v suchu, chraňte před teplem a přímým slunečním zářením. Po otevření zkonzumujte do 3 dnů.
Země původu: Česká republika