Hovězí maso sous-vide (2 porce) 300 g

Že doma hovězí maso vcelku moc neděláte, protože je s ním hodně práce, a ne vždy chutná tak, jak jste si představovali? Tady máte rozpadající se hovězí už za pár minut. Chuťové pohárky budou jásat!

 

V čem maso vyniká?

Šťavnaté maso připravené speciální technologií sous-vide, stačí ho jen ohřát.
Univerzální využití v kombinaci s různými přílohami, jídlo vytvořené za pár minut.
2 porce v balení.

Hovězí maso sous-vide (2 porce) 300 g

Složení: 99 % hovězí maso zadní bez kosti, 1% sůl. Sáček s masem obsahuje šťávu, která přirozeně vzniká z masa během tepelné úpravy sous-vide.
Alergeny: Neobsahuje žádné alergeny.
Nutriční hodnoty na 100 g výrobku: Energetická hodnota: 433 kJ / Tuky: 2,8 g, z toho nasycené mastné kyseliny: 1,4 g / Sacharidy 0 g, z toho cukry: 0 g / Vláknina: 0 g / Bílkoviny: 19 g / Sůl: 0,9 g.
Skladování: Skladujte a uchovávejte při teplotě +1 °C až +4 °C.
Země původu: Česká republika
Doporučený způsob ohřevu: V hrnci: Část balení - požadované množství masa nakrájíme na plátky a ohříváme 2-3 min. V páře. Celé balení - maso v sáčku vložíme na 5-10 min. do horké vodní lázně, poté maso nakrájíme na plátky. V mikrovlnné troubě: Část balení - maso nakrájíme na plátky a ohříváme 1 min. na 700 W. Celé balení - maso v sáčku ohříváme 2-3 min. na 700 W. Maso neohříváme déle, než je nutné pro dosažení dostatečného prohřátí, abychom ho zbytečně nevysušili. Ohřáté maso servírujeme s volitelnou přílohou. Doba ohřevu se může lišit dle použitého zařízení.