Krůtí maso sous-vide (2 porce) 300 g

Také občas nestíháte? Chcete si ale přesto dopřát dobré jídlo? No jasně, to se stává! Proto máme hotové krůtí maso, které se vám bude doslova rozplývat na jazyku. Stačí pár minut a jídlo je na světě.

 

V čem maso vyniká?

Šťavnaté maso připravené speciální technologií sous-vide.
Univerzální využití v kombinaci s různými potravinami za studena i za tepla.
2 porce v balení.

Krůtí maso sous-vide (2 porce) 300 g

Složení: 99 % krůtí stehno bez kosti, 1% sůl. Sáček s masem obsahuje šťávu, která přirozeně vzniká z masa během tepelné úpravy sous-vide.
Alergeny: Neobsahuje žádné alergeny.
Nutriční hodnoty na 100 g výrobku: Energetická hodnota: 470 kJ / Tuky: 4 g, z toho nasycené mastné kyseliny: 1,4 g / Sacharidy 0 g, z toho cukry: 0 g / Vláknina: 0 g / Bílkoviny: 18 g / Sůl: 1 g.
Skladování: Skladujte a uchovávejte při teplotě +1 °C až +4 °C.
Země původu: Česká republika
Doporučený způsob ohřevu: V hrnci: Část balení - požadované množství masa nakrájíme na plátky a ohříváme 2-3 min. v páře. Celé balení - maso v sáčku vložíme na 5-10 min. do horké vodní lázně, poté maso nakrájíme na plátky. V mikrovlnné troubě: Část balení - maso nakrájíme na plátky a ohříváme 1 min. na 700 W. Celé balení - maso v sáčku ohříváme 2-3 min. na 700 W. Maso neohříváme déle, než je nutné pro dosažení dostatečného prohřátí, abychom ho zbytečně nevysušili. Ohřáté maso servírujeme s volitelnou přílohou. Doba ohřevu se může lišit dle použitého zařízení.