Mléčná kaše s ovesnou křupkou a skořicí, instantní 80 g

  • Domů
  • Portfolio
  • Mléčná kaše s ovesnou křupkou a skořicí, instantní 80 g

Rána bez energie? Máme skvělý „lék“, který vás zahřeje na duši i v žaludku. Kaši zalijete horkou vodou, zamícháte a můžete se pustit do báječné snídaně.

 

V čem kaše vyniká?

Je krémově jemná a chuťově vyladěná.
Je nutričně vyvážená a dodá vám energii na příjemný start dne.
Během chvilky je hotová a hodí se i na cesty.
1 porce v balení. Ideální na snídani.

Mléčná kaše s ovesnou křupkou a skořicí, instantní 80 g

Základ mléčné kaše tvoří ovesné vločky, které jsou bohatým zdrojem nejen komplexních sacharidů, vlákniny, vitaminů a minerálních látek, ale i betaglukanů snižujících hladinu cholesterolu v krvi. Ovesná křupka pak dodá kaši zajímavější chuť i strukturu. Nakonec jsme přidali voňavou skořici, která se v době antiky cenila dokonce zlatem a byla považována jako vhodný dar pro monarchy.

Složení: 32 % MLÉKO SUŠENÉ PLNOTUČNÉ, 29 % OVESNÁ KŘUPKA (50 % OVESNÉ VLOČKY, rýže, cukr, SLADOVÝ VÝTAŽEK (JEČNÝ SLAD, voda), SLADOVÁ MOUKA, sůl), 25 % OVESNÉ VLOČKY JEMNÉ, 7,5 % rýžová kaše instantní (100 % rýže), 3 % cukr třtinový, 2,5 % pomeranč lyofilizovaný crunchy (pomerančový koncentrát, lyofilizované pomerančové kousky), 1 % skořice mletá.
Alergeny: Obsahuje lepek, mléko a výrobky z něj.
Nutriční hodnoty na 100 g potraviny: energetická hodnota 1755 kJ, tuky 12 g, z toho nasycené mastné kyseliny 6 g, sacharidy 60 g, z toho cukry 20 g, vláknina 4,3 g, bílkoviny 16 g, sůl 0,39 g.
Skladujte v suchu. Chraňte před přímým slunečním zářením.
Návod na přípravu: Obsah sáčku zalijte horkou vodou v poměru 80g kaše / 140 - 160 ml vroucí vody. Kaši promíchejte a nechte 5 minut odstát pod pokličkou.
Země původu: Česká republika