Müsli s čokoládou, banánem a kokosem, pečené s medem 400 g

  • Domů
  • Portfolio
  • Müsli s čokoládou, banánem a kokosem, pečené s medem 400 g

Slaďoučká snídaně může být zdravá? Tak to rozhodně stojí za zkoušku! Jen pozor, abyste si na tomhle müsli nevytvořili závislost, je totiž proklatě dobré. 

 

V čem müsli vyniká?

Je pečené s medem a na olivovém oleji za správné teploty.
Skrývá se v něm sladký lyofilizovaný (mrazem sušený) banán a křupavé plátky kokosu.
Dokonalost chuti dokresluje kvalitní 60% čokoláda.

Müsli s čokoládou, banánem a kokosem, pečené s medem 400 g

Müsli zapékáme s olivovým olejem a medem. Soustředíme se hlavně na to, abychom dodrželi správnou teplotu, protože jen tak se zachová chuť surovin a pozitivní účinky nenasycených mastných kyselin obsažených v oleji. Med byl známý jako první sladidlo a v mayské kultuře byly včely dokonce i uctívány, měly svého boha a byly symbolem plodnosti. K vločkám jsme přimíchali lyofilizovaný banán, kokos a osladili 60% čokoládou. Věděli jste, že plod banánu byl pravděpodobně první cíleně pěstované ovoce? Banány jsou dokonce znázorněny i v egyptských hieroglyfech a překlad starého názvu doslova znamená „plody mudrců”. Doplňte müsli mléčným výrobkem a čerstvým ovocem a dopřejte si chutnou a vyváženou snídani.

Složení: 85 % MÜSLI MEDOVÉ Peblo (85 % OVESNÉ VLOČKY, 8 % med, olej olivový rafinovaný), 10 % hořká čokoláda 60% (kakaová hmota, cukr, kakaové máslo, řepkový lecitin, Bourbon vanilka lusky), 2,5 % banán lyofilizovaný, 2,5 % kokos sušený.
Alergeny: Obsahuje lepek.
Nutriční hodnoty na 100 g potraviny: energetická hodnota 1803 kJ, tuky 16 g, z toho nasycené mastné kyseliny 5 g, sacharidy 56 g, z toho cukry 12 g, vláknina 10 g, bílkoviny 11 g, sůl 0 g.
Skladujte v suchu. Chraňte před přímým slunečním zářením. Po otevření uchovejte ve vzduchotěsném obalu.
Země původu: Česká republika