Müsli s lesním ovocem, pečené s medem 400 g

Připomíná vám chuť lesního ovoce spíš horké a prosluněné léto? Proč si ho ale nepřipomenout klidně po celý rok? Tohle müsli je pro to naprosto ideální. Stačí se u snídaně trochu zasnít!

 

V čem müsli vyniká?

Je pečené s medem a na olivovém oleji za správné teploty.
Ovoce v něm je sušené mrazem a zachovává si tak maximum vitaminů a minerálních látek.
Díky mandlím je ještě křupavější a obsahuje zdraví prospěšné tuky.

Müsli s lesním ovocem, pečené s medem 400 g

Lesní ovoce patří mezi naše nejoblíbenější, a tak jsme hledali způsob, jak si ho dopřát nejen v letní sezoně. Nemáme sice za kamarády dvanáct měsíčků, ale existuje metoda sušení mrazem (lyofilizace), která v ovoci zachová většinu vitaminů a dalších důležitých látek. Ovoce mícháme s vločkami, které zapékáme s olivovým olejem a medem přímo od včelaře. Soustředíme se na to, abychom dodrželi správnou teplotu, protože jen tak se zachová chuť surovin a pozitivní účinky nenasycených mastných kyselin obsažených v oleji. Naši malou pohádku jsme nakonec dovedli k dokonalosti přidáním křupavých mandlí a vám nezbývá už nic jiného, než si ji vychutnat.

Složení: 90 % MÜSLI MEDOVÉ Peblo (85 % OVESNÉ VLOČKY, 8 % med, olej olivový rafinovaný), 7,5 % MANDLE, 2,5 % ovoce lyofilizované v různém poměru (maliny, ostružiny, červený rybíz).
Alergeny: Obsahuje lepek a mandle. Může obsahovat stopy sezamu, arašídů a skořápkových plodů.
Nutriční hodnoty na 100 g potraviny: energetická hodnota 1766 kJ, tuky 15 g, z toho nasycené mastné kyseliny 1,9 g, sacharidy 52 g, z toho cukry 8,2 g, vláknina 12 g, bílkoviny 13 g, sůl 0 g.
Skladujte v suchu. Chraňte před přímým slunečním zářením. Po otevření uchovejte ve vzduchotěsném obalu.
Země původu: Česká republika