Pečené ovesné vločky medové s čokoládou 400 g

Čokoláda, čokoláda, všude samá čokoláda! Tak se přiznejte, kdo je také takový milovník čokolády jako my? 🙂 

 

V čem vločky vynikají?

Ukrývají mezi sebou kvalitní a lahodnou 60% čokoládu.
Jsou pečeny s medem a na olivovém oleji za správné teploty.
Prošly speciální metodou výroby, která je odlišná od ostatních na trhu dostupných vloček.

Pečené ovesné vločky medové s čokoládou 400 g

Naše pečené vločky z českého ovsa upravujeme speciální metodou, kdy zachováváme přirozenou podobu zrna a mačkáme ho těsně před pečením, aby bylo co nejčerstvější. Vločky potom pečeme na olivovém oleji a dáváme si při tom záležet na dodržení správné teploty. Jen tak se zachová chuť zrn i pozitivní účinky nenasycených mastných kyselin v nich obsažených. Vločky jsou zapečené s medem, který měli v oblibě naši předkové již před 8000 lety, soudě podle jeskynních maleb objevených na stěně Pavoučí jeskyně poblíž Valencie. Do vloček jsme navíc přidali 60% čokoládu, kterou dovážíme až z Francie. Dlouho jsme hledali kvalitní čokoládové kousky, které by se okamžitě nerozpustily a zároveň jsou tak akorát křupavé a hlavně chutné. Nakonec se povedlo a výsledek je famózní. Přesvědčte se sami.

Složení: 74 % OVESNÉ VLOČKY, 12 % hořká čokoláda 60% (kakaová hmota, cukr, kakaové máslo, řepkový lecitin, Bourbon vanilka lusky), 8 % med, olej olivový rafinovaný.
Alergeny: Obsahuje lepek.
Nutriční hodnoty na 100 g potraviny: energetická hodnota 1792 kJ, tuky 15 g, z toho nasycené mastné kyseliny 4,2 g, sacharidy 56 g, z toho cukry 12 g, vláknina 10 g, bílkoviny 11 g, sůl 0 g.
Skladujte v suchu. Chraňte před přímým slunečním zářením. Po otevření uchovejte ve vzduchotěsném obalu.
Země původu: Česká republika