Pečené ovesné vločky skořicové 400 g

„Mmm, vůně skořice,“ pomysleli jste si? Existuje vůbec někdo, kdo by tuhle vůni neměl rád? Doufáme, že ne, protože tyhle vločky jsou naprosto fantastické!

 

V čem vločky vynikají?

Jsou pečeny s medem a na olivovém oleji za správné teploty.
Jejich chuť skvěle doplní vaši snídani nebo svačinu.
Prošly speciální metodou výroby, která je odlišná od ostatních na trhu dostupných vloček.

Pečené ovesné vločky skořicové 400 g

Tyto vločky z českého ovsa zapékáme s olivovým olejem, medem a nakonec kořeníme skořicí, která se v době antiky cenila zlatem a byla považována za vhodný dar pro monarchy. Její zdroj se dokonce dlouhou dobu mezi obchodníky s kořením tajil, aby si na skořici mezi sebou zachovali monopol. Vločky upravujeme speciální metodou, kdy zachováváme přirozenou podobu zrna a mačkáme ho těsně před pečením, aby bylo co nejčerstvější. Potom je pečeme na olivovém oleji a dáváme si při tom záležet na dodržení správné teploty. Jen tak se zachovává chuť zrn a tím i pozitivní účinky nenasycených mastných kyselin v nich obsažených. Zkombinujte vločky s mléčným výrobkem a ovocem a vytvořte si chuťově i nutričně vyladěnou snídani.

Složení: 84 % OVESNÉ VLOČKY, 8 % med, olej olivový rafinovaný, 1 % skořice.
Alergeny: Obsahuje lepek.
Nutriční hodnoty na 100 g potraviny: energetická hodnota 1716 kJ, tuky 13 g, z toho nasycené mastné kyseliny 1,8 g, sacharidy 56 g, z toho cukry 7,8 g, vláknina 12 g, bílkoviny 12 g, sůl 0 g.
Skladujte v suchu. Chraňte před přímým slunečním zářením. Po otevření uchovejte ve vzduchotěsném obalu.
Země původu: Česká republika