Veganský hrachový burger (2 porce) 220 g

Vegetarián, vegan nebo experimentátor se vším novým? Tohle se vám bude zaručeně líbit! Hrachový burger, který je tak chutný jako žádný jiný. Posuďte sami! Důkaz místo slibů!


V čem hracháč vyniká?

Čistě rostlinný burger vhodný i pro vegany.
Je také BEZLEPKOVÝ! Je tedy vhodný i pro celiaky.
Proklatě dobře chutná.
2 porce v balení.

Veganský hrachový burger (2 porce) 220 g

Jak už název napovídá, základem Vegan Hracháče nejsou živočišné, nýbrž rostlinné bílkoviny izolované z hrachu. Naším cílem nebylo napodobovat maso a vytvořit jeho autentickou, často až skoro chemickou náhradu, ale vytvořit přírodní produkt, který ocení nejen vegetariáni a vegani, ale také široká veřejnost jako variantu rostlinného karbanátku k bramboru, k přípravě burgeru, plněné tortilly či pity nebo například do rajčatové omáčky ke špagetám. VeVegan Hracháči jsou důležité nejen hrachové bílkoviny, ale také cizrna, sušená zelenina a koření, které jsou pečlivě vybírány tak, aby uspokojily i ty nejnáročnější chuťové pohárky.Vegan Hracháč neobsahuje žádná éčka ani jiné další pomocné látky. 

Složení: Vysoko proteinová směs (voda, 25 % hrachový proteinový izolát, 4 % hrachová mouka), škrob bramborový, cizrna, směs sušené zeleniny (rajče, cibule, karotka, petržel, řepa), jablečné pyré (voda, 45 % jablka), olej řepkový, ocet jablečný, vločka bramborová (100 % brambory konzumní), droždí lahůdkové (100 % inaktivované sušené kvasnice), sůl.
Alergeny: Neobsahuje alergeny.
Nutriční hodnoty na 100 g výrobku: Energetická hodnota: 1165 kJ / Tuky: 12 g, z toho nasycené mastné kyseliny: 1,8 g / Sacharidy 24 g, z toho cukry: 6,6 g / Vláknina: 6,8 g / Bílkoviny: 16 g / Sůl: 1,6 g.
Skladování: Skladujte při teplotě 1 °C až 4 °C. Po otevření ihned spotřebujte.
Země původu: Česká republika